Ubezpieczenie dzieci

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Rodzice,

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na rok szkolny 2018/2019 INDYWIDUALNEGO ubezpieczenia NNW firmy Bezpieczny.pl , dostępną na stronie  www.bezpieczny.pl/przedszkole 20093 (oferta AXA od Bezpieczny.pl).

Oferta ubezpieczenia indywidualnego pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji i potrzeb ogranicza również procedury związane wymogami RODO (dotyczącymi przetwarzania danych osobowych)

Z tego względu polecamy skorzystać z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
5 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia (dla dzieci szkolnych oferta dostępna jest na tej samej stronie w zakładce Szkoła).

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z linku:

https://bezpieczny.pl/przedszkole/20093 (oferta AXA od Bezpieczny.pl)

lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 20093. Obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NIEZWŁOCZNIE, GDYŻ OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI (I TRWA OKRĄGŁY ROK, 24H, NA CAŁYM ŚWIECIE)

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z Opiekunem ubezpieczenia:

Damian Grzegorzyca

Kom. 533761234 ; dgrzegorzyca@bezpieczny.pl