Kącik przyjaciół przedszkola

Nasi przyjaciele

"Trzeba życzliwości, aby pomagać,

Trzeba wielkości ducha,  aby pomagać bezinteresownie,

Trzeba odwagi,  aby nie zważając na przeszkody,

Wytrwale i do końca wyciągać pomocną dłoń".

heart Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom Mateusza z gr. "Wiewiórki" za opracowanie i nagranie podkładu muzycznego do przedstawienia jasełkowego.

heart Bardzo gorąco dziękujemy Mamusi Matyldy N. z gr. "Wiewiórki" za ogromne zaangażowanie w przygotowanie strojów dla aniołków, oraz Babci Matyldy, za uszycie tych strojów.

heart Bardzo gorące podziękowania dla Babci Daniela z gr. "Motylki" za podarowanie choinki dla maluchów.

heart Bardzo wielkie i serdeczne podziękowanie dla Rodziców Bartka z gr. "Wiewiórki" za podarowanie dwóch choinek dla  starszaków, oraz ogromne zaangażowanie w życie przedszkola.

heartDziękujemy  wszystkim Rodzicom za ozdoby świąteczne i oświetlenie na choinkę.

heart Bardzo dziękujemy Mamusi Leny z gr. "Pszczółek" za pomalowanie dekoracji do przedszkola.

heartSerdecznie dziękujemy mamie Uli z gr. "Pszczółki" i Grzesia z gr. "Krasnoludki" za podarowane chryzantemy.

heartDziękujemy wszystkim Rodzicom za życzenia i okazaną serdeczność w Dniu Edukacji Narodowej.

heartSerdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z grupy "Jeżyki" i "Motylki" za owoce i warzywa, z których przygotowaliśmy sok.

heartSerdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z grupy "Jeżyki" za artykuły do kącika przyrody.

heartSerdecznie dziękujemy Tatusiowi Kubusia z gr. "Tygryski", za pomoc przy pracach montażowych w salach przedszkolnych przy SP w Suszcu.

heartSerdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy "Tygrysków" i "Wiewiórek"  za  podarowanie grupom pomocy dydaktycznych i materiałów plastycznych.