• Akcje charytatywne

• Dzieci polskie - Dzieciom ukraińskim

• Rok szkolny 2021/2022

PRZEDSZKOLAKI Z SUSZCA - DZIECIOM Z UKRAINY

W dn. 18.03. 2022r. - dzieci z grup "Żabki' i "Motylki"

wykonały  laurki dla swoich koleżanek i kolegów z Ukrainy.

Upominki zostały przekazane do Remizy OSP w Mizerowie,

gdzie znalazło schronienie kilka rodzin ukraińskich, które uciekły przed wojną w ich kraju.

heart

AKCJA CHARYTATYWNA

POMOC DZIECIOM LWOWA

Przedszkole Publiczne w Suszcu organizuje AKCJĘ CHARYTATYWNĄ na rzecz  Przedszkola

dla dzieci przy Parafii św. Michała Archanioła we Lwowiektórej Proboszczem

jest ks. Jacek Kocur.

Prosimy o pomoc w zorganizowaniu zbiórki

„Podaruj dzieciom uśmiech! „

Dary w postaci: słodyczy, nowych przyborów szkolnych oraz książek dla dzieci .

Zbiórka trwać będzie w dniach od 4.01-7.01.2022r. w Przedszkolu Publicznym w Suszcu.

Akcja ta uwrażliwia i uaktywnia dzieci do niesienia pomocy innym, jak również może sprawić wiele radości dzieciom z faktu, że mogą pomóc innym.

Rok szkolny 2016/2017

Akcja powstała z inicjatywy Śląsko - Małopolskiego Komitetu Pomocy Dzieciom Polskim Archidiecezji Lwowskiej.

Organizowana jest w okresie Świąt Wielkanocnych.

Akcja polegała na zbiórce darów w postaci przyborów szkolnych, zabawek, książek i trwałej żywności.

Zebrane dary przeznaczone zostały dla dzieci polskiego pochodzenia mieszkających na Wschodzie.