• Nasze osiągnięcia

• Konkursy 2022/2023

• Pażdziernik 2022
              • Dzieci z grup Motylki, Zajączki i Żabki wzięły udział w konkursie plastycznym i stworzyły ilustrację do książki

T. Justyniarskiego pt. "Psie troski"

• Listopad 2022r.
              • Najbardziej magiczna zakładka - konkurs plastyczny

• Grudzień 2022
              • "Przyleciały anioły"- konkurs na dekorację bożonarodzeniową organizowany przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną w Pszczynie. Udział dzieci z grup: Zajączki, Motylki i Żabki.

• Marzec 2023
              • "Emocje są ważne". Dzieci z grup Zajączki, Żabki i Motylki miały okazję wziąć udział w konkursie czytelniczo- plastycznym organizowanym przez Pałac Młodzieży im. prof. Aleksandra Kamińskiego w Katowicach. Ich zadaniem było stworzenie ilustracji do wybranej, omawianej książki o emocjach.

• Kwiecień 2023
              • "Ozdoba wielkanocna"- konkurs plastyczny na dekoracje wielkanocną organizowany przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną w Pszczynie. Udział wzięły dzieci z grup Zajączki, Żabki i Motylki.

Maja K. z grupy Żabki zajęła 3 miejsce w kategorii przedszkole.

• Kwiecień 2023
              • "Co wiem o pracy policjanta, strażaka, żołnierza...?"- konkurs plastyczny realizowany w ramach Kampanii: "Po pierwsze bezpieczeństwo..." W konkursie uczestniczyły chętne dzieci z grup: Motylki, Żabki i Zajączki.

• Kwiecień 2023
              • "Portret Pani Wiosny"- ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową w Radawcu Dużym. Zadaniem uczestników było stworzenie portretu Pani Wiosny. Udział wzięła Honoratka P. z grupy Pszczółek.

• Maj 2023r.
              • Certyfikat udziału w PROJEKCIE EDUKACJI I AKTYWIZACJI SPORTOWEJ DZIECI W PRZEDSZKOLACH dla Przedszkola Publiczego w Suszcu.