• Standardy Ochrony Małoletnich

• Dla rodziców

• STANDARDY OCHRONY DZIECI

- zasady bezpiecznych relacji

żródło: Standardy ochrony dzieci - Zasady bezpiecznych relacji - Materiały do wydrukowania | czaryzdrukary.pl

SZUKASZ INFORMACJI,

TY LUB TWOJE DZIECKO JESTEŚ NARAŻONY/A/

NA PRZEMOC?

Odwiedź stronę Fundacji "Dajemy Dzieciom Siłę"

Od ponad 30 lat chroni dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewnia dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspiera i angażuje rodziców by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływa na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka.

Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy!

DOWIEDZ SIĘ, JAK POMAGA FUNDACJA

tutaj

KAMPANIE SPOŁECZNO - EDUKACYJNE FUNDACJI

tutaj

Poprzez kampanie społeczne na temat różnych aspektów krzywdzenia dzieci zwiększa się świadomość społeczeństwa na temat zagrożeń, wrażliwości na problem i umiejętności odpowiedniego reagowania na przemoc.