• Akcje charytatywne

• Szlachetna paczka

"W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra"

PODSUMOWANIE AKCJI "SZLACHETNA PACZKA" 2018/2019

W tym roku po raz trzeci nasze Przedszkole przystąpiło do akcji Szlachetna Paczka. Wierząc w siłę i dobroć, jaka drzemie w uczęszczających do przedszkola dzieciach i ich rodzicach, podjęliśmy się zadania przygotowania Paczki zgodnie z potrzebami i marzeniami członków wybranej rodziny.

Udało nam się zgromadzić aż 27 pudeł. Zebraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy z listy: produkty żywnościowe, środki czyszczące, przybory szkolne, kosmetyki, ręczniki, kołdrę, odzież oraz książki. Mamy nadzieje, że będą długo służyć obdarowanym.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy pomogli nam uszczęśliwić kolejną rodzinę, sprawiając, że na jej ustach zawitał uśmiech.