• #Sprzątamy dla Polski

Nowa galeria Sprzątamy dla Polski została dodana do albumu fotograficznego

4 i 5 października przedszkolaki uczestniczyły w akcji Sprzątamy dla Polski pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów oraz  MEiN. Celem naszej akcji było posprzątanie najbliższej okolicy naszego przedszkola. Dzieci zaopatrzone w worki i rękawiczki ochronne sprzątały to, co w tych miejscach nigdy nie powinno się znaleźć - czyli śmieci. To była pouczająca lekcja poszanowania przyrody. Mamy nadzieję, że zdobyte w ten sposób doświadczenie zaowocuje w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami.

• Dzień Seniora

Nowa galeria Dzień Seniora została dodana do albumu fotograficznego

3 października w ramach współpracy z Klubem Seniora w Suszcu dzieci z grup Żabki i Motylki wspólnie z Seniorami świętowały Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji Dzieci przygotowały występ pt. "Kolorowe listki" i wręczyły Seniorom upominki.

01.10.2022

Nowa galeria Dzień Chłopaka została dodana do albumu fotograficznego

30 września obchodzimy w naszym przedszkolu niezwykłe święto ”Dzień chłopaka”. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki. Nie zabrakło też słodkości dla wszystkich dzieci. Wszystkim chłopcom składamy serdeczne życzenia.