Nowa galeria "Multanka czy fletnia"- Mała filharmonia została dodana do albumu fotograficznego
Dnia 16.11.2022r. dzieci uczestniczyły w koncercie umuzykalniająco - edukacyjnym w wykonaniu muzyków Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu.