Nowa galeria "Śnieżka" Katolicki Teatr Edukacji została dodana do albumu fotograficznego
9.10.2025r dzieci obejrzały w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu przedstawienie pt. „Śnieżka”. Przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa spektakl to niezwykle kolorowe, wesołe, żywiołowe, roztańczone i rozśpiewane widowisko.
To opowieść o przyjaźni, miłości i walce dobra ze złem. Bajka nauczyła nas, że warto pomagać. Pokazała, że zło i zazdrość to niszczące emocje. Muzyka, piękne kostiumy i scenografia wprowadziły dzieci w baśniowy świat. Barwne, pełne dobrego humoru przygody pięknej Śnieżki i krasnoludków poruszyły serca i wyobraźnię młodych widzów.
Dzieci wspaniale bawiły się w towarzystwie Śnieżki i jej przyjaciół-krasnoludków.